Aktualności arrow Aktualności
piątek, 06 marzec 2015
 
 
Aktualności
odprawa roczna podsumowująca rok 2011 Drukuj E-mail

We środę 22 lutego 2012r. w Komendzie Powiatowej Policji w Brzezinach odbyła się roczna odprawa. Odprawę, w której uczestniczyli Wicestarosta Powiatu Brzezińskiego Zbigniew Lechański, przewodniczący Rady Powiatu Marian Krasiński, Zastępca Burmistrza Miasta Brzeziny Roman Sasin, Komendant Powiatowy Państwowej Strazy Pozarnej w Brzezinach bryg. Jarosław Tomaszewski, poprowadził Komendant Powiatowy Policji w Brzezinach insp. Krzysztof Wdowiak. W trakcie odprawy podsumowano wyniki pracy brzezińskich funkcjonariuszy w 2011 roku.

Image

Czytaj całość...
 
Bezpiecznie w domu i na podwórku Drukuj E-mail

ImageNaiwność i łatwowierność dziecka są często przyczynami kłopotów. Ważne jest, by dziecko miało wyrobiony odruch nieufności wobec osób nieznajomych. Ponadto mieszkanie jest wspaniałym miejscem do organizowania ciekawych i bezpiecznych zabaw przez dzieci. Pamiętajmy jednak, że są rzeczy, których nasze dzieci muszą się bezwzględnie wystrzegać w swoich zabawach.

Są to:

1. gaz - możesz się nim zatruć lub spowodować wybuch,
2. prąd elektryczny - może Cię porazić,
3. ogień - możesz spowodować pożar,
4. woda - możesz zalać mieszkanie,
5. ostre przedmioty - grożą zranieniem,
6. lekarstwa - możesz się nimi zatruć.

Obcy puka do Twoich drzwi...


 

Czytaj całość...
 
TYDZIEŃ POMOCY OFIAROM PRZESTĘPSTW Drukuj E-mail
 ImageW dniach 20 - 25 lutego 2012 r. Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje "Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw". Celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Dyżury specjalistów będą odbywały się w utworzonych przez Ministerstwo Sprawiedliwości Ośrodkach Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem prowadzonych przez organizacje pozarządowe w ramach Sieci Pomocy Ofiarom Przestępstw. Dyżury te będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, a w sobotę od godz. 10.00 do 13.00.

  W województwie łódzkim najbliższy punkt, do którego mogą zgłaszać się ofiary przestępstw to:

 Stowarzyszenie Bezdomnych i Osób Działających na Rzecz  Bezrobotnych 

 "Wszyscy razem - In Corpore"

91-433 Łódź, ul. Franciszkańska 15 

 tel. 42 639 72 03, 42 655 20 40, http://free.ngo.pl/incorpore, e-mail - Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

 

 
uwaga na złodziei samochodów Drukuj E-mail

W styczniu 2012 roku w Komendzie Powiatowej Policji  w Brzezinach odnotowano już  dwa przypadki kradzieży pojazdów.

1.W dniu 12.01. 2012r mieszkanka Brzezin zgłosiła kradzież  pojazdu Toyota Corolla pozostawionego  na parkingu przyblokowym  w Brzezinach na ul. Modrzewskiego 2a – kradzież miała miejsce w godzinach nocnych z 11.01./ 12.01 2012r.

2. W dniu 23.01.2012r mieszkaniec powiatu łódzkiego – wschodniego około godziny 17.00  pozostawił pojazd w Brzezinach przy parku miejskim ul.Piłsudskiego – wrócił po około 30 minutach i stwierdził brak pojazdu w miejscu zaparkowania.
W KPP w  Brzezinach zgłosił kradzież z włamaniem pojazdu Skoda Fabia.

W zagrożonych  kradzieżami  rejonach  powiatu  brzezińskiego pełnione są dodatkowe służby prewencyjne oraz operacyjne. Ponadto z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Brzezinach insp. K.Wdowiaka na terenie miasta i powiatu , w wybrane dni - służbę pełnią funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 181 - 184 z 339
Szukaj
Gościmy
Bezpieczna Woda
Bezpieczna woda
Kieruj się rozsądkiem
kieruj
KOCHAM NIE BIJĘ
KAŻDE DZIECKO MA PRAWO BYC SZCZĘŚLIWE
LINKI
Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

 Obraz

 ITAKA

 Obraz

 Bezpieczna Szkoła

Obraz

 

Obraz

 

Dopalacze

 

Obraz

 

Obraz
Obraz